• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Funkcjonariusze z medyki,krościenka i korczowej

aspirant

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wystarczy każdą odprawę przedłużyć tylko o dwie minuty,co przy stu osobówkach daje 200minut,ponad trzy godziny,wystarczy zadać podróżnemu kilka pytań więcej.Tak samo przy tirach na wyjazd i wjazd do Polski,dwie minuty i za trzy dni będzie bardzo ładna kolejka w świetle prawa.Ci co się boją kierowników przypominam,że koniec października to miesiąc przeziębień i innych chorób infekcyjnych.Każdą próbę nacisków kierowników zmian do szybszych odpraw proszę zgłaszać do przewodniczących związków obojętnie których.
 
No koledzy z granicy!Mam nadzieję,że Wasze oburzenie jest tak wielkie, że ostatni tir będzie stał w Radymnie przy rondzie.Pozdrawiam!Nie bójcie się tych pajaców z ZORGANIZOWANEJ GRUPY A!
 
Funkcjonariusze z Korczowej, Medyki i Krościenka - nikt się z nami nie liczy, w związku z wartościowaniem jesteśmy na szarym końcu "łańcucha pokarmowego" - nasze ciężka praca na granicy została doceniona przez określenie nas jako prostych funkcjonariuszy, którzy na niczym się nie znają i wykonują proste zadania. Wobec tego prości funkcjonariusze z dyplomami wyższych uczelni i znajomością kilku języków czekamy czy działamy???:mad:
 
TRZEBA ZACHOROWAC I DAC SZANSE WYKAZAC SIE GRUPIE EKSPERCKIEJ I KIEROWNICZEJ BEDA ZARABIALI 2-4 RAZY WIECEJ CZYLI POWINNI PRACOWAC ZA 2-4!NA PEWNO DADZA RADE W KONCU SA NAJMADRZEJSI A TO ZE NIGDY NIE MIELI KOLKA W REKU I NIE WIEDZA JAK WYGLADA sad TO JUZ ICH ZMARTWIENIE! ZACZYNAMY JAK NAJSZYBCIEJ!
 
...Ci co się boją kierowników przypominam,że koniec października to miesiąc przeziębień i innych chorób infekcyjnych....
Uciec na chorobowe???? to potrafi każdy głupiec, i wrócić do pracy nieskazitelny po zakończonym proteście, i mówić że to nie JA protestowałem to tylko potwierdza Twoją tępotę umysłową. Skoro jest tak żle to weż przywództwo protestu w swe ręce, skrzyknij kolegów i po sprawie, zobaczysz ilu się dołączy, wszyscy jesteście bardzo mądrzy,pokrzywdzeni, niedowartościowani, nieskorumpowani itd. ale cokolwiek zmienić to nie MY i naszymi RĘCAMI, najlepiej gdyby to zrobił ktoś z zewnątrz, jesteście bardzo butni i odważni w stosunku do szarego człowieka a dla dobra własnej sprawy jesteście tchórzami, parę lat temu skończyłem z tą służbą i mam się dobrze czego i Wam życzę.
 
Back
Do góry