• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie o pracę na st. Młodszy Specjalista SC

_HubciO_

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Sierpień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.

IC ogłosiła nabór na stanowisko Młodszy Specjalista SC. Czy mógłby ktoś wytłumaczyć na czym polega praca na tym stanowisku? Czy jest to po prostu kontrola na granicy? Mam tytuł mgr, czy coś to pomoże w awansie, czy jeżeli stanę na granicy to będę tam ślęczał do emerytury?

Dokładnie interesuje mnie praca w UC Krosno. I tu 2gie pytanie: czy ta praca będzie w Krośnie czy na granicy - czyli na podległym przejściu w Krościenku (ew. Barwinek)? Jak z dojazdami do Krościenka? Z Krosna jest ok. 90 km?

I jeszcze jedno - zarobki. Ile na start i po służbie przygotowawczej mogę dostać?

Z góry dzięki za info.
 
Ostatnia edycja:
_HubciO_

Dzień dobry _HubciO_.Przepraszam to była prowokacja z mojej stony.Jeszcze raz przepraszam. Odpowiadając na Twoje pytanie:"co to za cudo ten młodzy specjalista"? Informuję, że mając tytuł mistrza wyżej niż starszy rachmistrz(w Policji sierżant sztabowy,w SG starszy sierżant sztabowy) nie awansujesz.Związane to jest z tzw.WARTOŚCIOWANIEM.
 
witam
Chcialem sie zapytac o taka kwestie:zlozylem podanie na najblizszy nabor do izby celnej....jesli dostalem mandat za przekroczenie norm granicznych<o 2 kartony papierosow za duzo> to czy dyskwalifikuje mnie to do pracy jako celnik?sytuacja miala ta miejsce ok 7-8lat temu.Czy taki mandat ulega kasacji z rejestru po uplywie jakiegos czasu?czy zle zrobilem ze tego nie zglosilem w kwestionariuszu?
dzieki z gory za odpowiedzi :)
 
Wg mnie przekroczenie norm to jakby nie patrzeć przekroczenie. Jeśli mają to gdzieś zapisane to raczej nie ulega zatarciu.
 
To moze tutaj sprobuje. Jedzie ktos w ta sobote 6 listopada do przemysla na test fizyczny na mlodszego specjaliste sluzby celnej chodzi mi o kogos z oklic krosna. Nie mam aktualnie samochodu a dojazdow z Krosna nie ma . Pozdrawiam
 
To moze tutaj sprobuje. Jedzie ktos w ta sobote 6 listopada do przemysla na test fizyczny na mlodszego specjaliste sluzby celnej chodzi mi o kogos z oklic krosna. Nie mam aktualnie samochodu a dojazdow z Krosna nie ma . Pozdrawiam

Witaj Kolego. Jak po testach fizycznych. Czy do dalszego etapu przechodzą wszyscy nawet ci co słabo zaliczyli TF. Czy otrzymane oceny są przeliczane na punkty. Jak tobie poszło
 
Witam. Jak z mojej wypowiedzi wynika jeszcze nie bylem na tescie fizycznym, jade dopiero jutro to jest w sobote. A co do pytania czy wszyscy przechodza do kolejnego etapu hmmm nie mam wlasnie pojecia wydaje mi sie ze minimalne okreslone czasy czy tez ilosc pompek trzeba osiagnac, jezeli ponizej to pewnie sie odpada chociaz pewny nie jestem i tez sie nad tym zastanawiam. Nadal szukam kogos na wyjazd jutro na testy( okolice krosna ) , jakby sie ktos znalazl prosze o jakies namiary. Pozdrawiam
 
Witam. Jak z mojej wypowiedzi wynika jeszcze nie bylem na tescie fizycznym, jade dopiero jutro to jest w sobote. A co do pytania czy wszyscy przechodza do kolejnego etapu hmmm nie mam wlasnie pojecia wydaje mi sie ze minimalne okreslone czasy czy tez ilosc pompek trzeba osiagnac, jezeli ponizej to pewnie sie odpada chociaz pewny nie jestem i tez sie nad tym zastanawiam. Nadal szukam kogos na wyjazd jutro na testy( okolice krosna ) , jakby sie ktos znalazl prosze o jakies namiary. Pozdrawiam

Witam. Jak poszło ci na TF? Czy do dalszego etapu przechodzą wszyscy nawet ci, co słabo zaliczyli TF? Czy otrzymane oceny są przeliczane na punkty? Pozdrawiam
 
Koledzy jak po testach sprawnościowych. Wszyscy przechodzą czy się odpada. Należy wszystkie konkurencje zaliczy aby przejść dalej. pozdrawiam
 
Jeżeli twój wujek,dziadek,ojciec,matka albo ciotka itd,jest posłem,prokuratorem,kolegą dyrektora albo naczelnika to już jesteś w cle.Jeżeli nie,to przykro mi, nie nadajesz się!
 
Witam. Chciałbym zapytać czy nie wiecie o co mogą pytać w ankiecie w postępowaniu sprawdzającym??? Trzeba się do tego jakoś przygotować coś nauczyć?? Jeśli ktoś coś wie to proszę o podpowiedzi. Z góry dziękuję.
 
Z całą pewnością nikt nie sprawdza czy byłeś lub jesteś przemytnikiem więc spoko. Natomiast wg Pani rzecznik mile widziane być paserem a wtedy otwarta ścieżka awansu.
 
bastard

Z całą pewnością nikt nie sprawdza czy byłeś lub jesteś przemytnikiem więc spoko. Natomiast wg Pani rzecznik mile widziane być paserem a wtedy otwarta ścieżka awansu.

Dzięki za podpowiedź ale ja pytałem poważnie co może mi być potrzebne do tego postępowania sprawdzającego i o co mogą pytać mniej więcej w tej ankiecie. Myślałem że to poważne forum...
Myślę że są też osoby które chcą pomóc.
 
na pewno beda pytac kogo znasz i z jakiego jestes klanu rodzinnego ze sie dostales tak dalego
 
Back
Do góry