• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

rewelacyjne ujawnienie!!

dzienciol

Nowy użytkownik
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
niezwykle bystry i rzutki funkcjonariusz OC Kolejowy ujawnił 2 kurczaki i kawałek sloniny w lodówce wagonu. Ten rewelacyjny i skonfiskowany przemyt mozna obejrzeć wraz z komentarzem jego zony na stronie IC Przemyśl. Autorka tekstu zapomniała jedynie wspomnieć, że powyższy kurczaczek miał słuzyć ukraińskiemu konduktorowi i jego kolegom z obsługi wagonu jako kolacja i jedzonko w czasie długiej podrózy powrotnej do domu i nie był zgłaszany do odprawy celnej. To juz kolejne takie ujawnienie tego funkcjonariusza. Poprzednio pozbawił obsługę pociagu kolacji w postaci jagnięciny.
 
czytałem, odlądałem zdjęcie... i kanapka wypadła mi z ręki... do teraz nie wiem dlaczego... chyba z podziwu (dla .... )

czapki z głów !!! :D:D:D
 
Celny , o którym mowa bliski był renty , a tu kariera w cle i to na jakim poziomie !:eek:
Ma słaby wzrok , ale dopadł kuricę na węch !!!:D
 
Ja tez to wydziałem - malo tego wynik poszedl w swiat bo ukazal sie na corinti. Trafia mnie jak cos takiego widze i wstyd mi za to ze ta sluzba schodzi na psy przez takich jak pan cites i jego wybitna malzonka! Te kurczaki to moze jeszcze trzeba wyslac do brukseli niech widza jakie mamy wyniki! Ta sluzba traktowana jest tak a nie inaczej przez takich wybitnych funkcjonariuszy- a tak na marginesie to koles dostal awans w styczniu ciekawe (smiech) jak ujawni jeszcze jakies inne cuda np: Brudne kartofle, kostke masla, 1l mleka - to doczeka sie odznaki i dyplomu od ssc!
Gratuluje ci - cala izba i wszystkie podlegle jednostki z ciebie sie smieja! Powinienes zalozyc kabaret bo ubawilem sie po pachy
 
Spokój Panowie. Kolega sie stara jak może, a ze menager straszy wszystkich Medyką, to robi wyniki na czym sie tylko da.

Czyżby mobing w OC Kolejowym??? wyniki za kazdą cenę bo inaczej Medyka?
dzisiaj kurczak, jutro kanapka, a co później? donosy i praca pod biurkiem?
Żona lansujaca męża, awanse po znajomosci, przyjmowanie ludzi, którzy nigdy nie powinni znaleźć się w SC to nasza przyszłość w tej wspaniałej służbie.
 
Wspaniały mąż - cudownej żony !
A może kura miała maryśkę w d-4 ?:D
 
Back
Do góry