• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zwrot kosztów dojazdu

thorgal

Nowy użytkownik
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
1
Czy ktoś z was bracia celnicy dostał już może zwrot kosztów dojazdu do miejsca pełnienia służby. W tej naszej wspaniałej izbie 3 miesiące juz trwa sprawdzenie kto dojeżdża powyżej 30 km a kto nie. Z tego co wiem zatrudnili jakąś zewnętrzną firme żeby bardzo skrupulatnie sprawdzili co do metra. Jak znam życie większośc wniosków zostanie odrzucona bo z pomiaru wyjdzie 29600m i już zwrotu nie będzie. Żenada takie sytuacje i upokarzanie pracowników jest możliwe tylko w tej elitarnej i mocnej formacji:).
 
Zabawa trwa !!!!

Na to jest sposób: przemelduj sie, obyś nie miał mieszkania na siebie lub żonę w miejscowości pobliskiej.:D
W SG spłacają w ten sposób kredyty mieszkaniowe, bo nikt nie ma mieszkania na siebie, więc dodatek się należy. Większym problemem w tej instytucji są awanse co pół roku. Szkoda tylko,że nikt nie chce ich umotywować - słychać jedynie, że to uznaniowa przyjemność. TO JEST DOPIERO PARANOJA!!!!!!!!:D
 
Co do zwrotu za dojazdy to właśnie sie dowiedziałem, ż z mojej miejscowości zamieszkania jest 27 km do miejsca gdzie pracuję, a nie 40 km jak wskazuje licznik samochodu od ostatniego skrzyżowania do pierwszego skrzyżowania w mieście gdzie pracuje. Ciekawa polityka medialnie pokazać, że coś się daje a póxniej zrobić ankietę kto ile dojężdża i na końcu ustalić tak odległości i zdefiniować tak miejscowość pobliską żeby prawie nikt nie dostał zwrotu. Dobrze ktoś powiedział prawo prawem a celnik po za prawem.
 
EWAKUAcja!!!!

Proponuje sprzedać dobytek i kupić coś bardziej na ZACHÓD:D myślę, że Ci to dobrze zrobi i nie tylko ze względów finansowych:p
 
z mojej miejscowości zamieszkania jest 27 km do miejsca gdzie pracuję, a nie 40 km jak wskazuje licznik samochodu od ostatniego skrzyżowania do pierwszego skrzyżowania w mieście gdzie pracuje.
Prawdopodobnie chodzi o Korczową. podobno IC wyliczyła najkrótszą drogę przez Stubno, własnie te 27km.
Chciałbym zobaczyć, jak dyrektor i naczelnik w ramach szeroko pojętego interesu publicznego, tj. oszczędności, jezdzi do Korczowej przez Stubno, a kierowca rozlicza samochód na 27 km.

Tu mi kaktus wyrośnie..
 
Niech ktoś się zainteresuje przetrzymywaniem pieniędzy na różnego rodzaju dodatki przez Izbę w Przemyślu.To jest skandal, żeby kasa za dojazdy za miesiąc listopad do tej pory nie została wypłacona:mad:
 
Kasy za dojazdy jak nie było tak nie ma.Jeszcze trochę to będzie się zbierać komisja w Izbie, żeby rozpatrzeć wypłaty wynagrodzeń funkcjonariuszy.Źle się dzieje....
 
czy coś się zmieniło w sprawie dodatków za dojazdy?

Chcę napisać jeszcze pismo o dodatek. Do pracy mam ponad 70km codziennie. Dodatek funkcjonuje za ponad 30km- ale liczone wg granic administracyjnych. To jest jedyny wymóg? Te granice można tak wyliczyć, że z moich 70km zrobi się z 20? Kto to liczy, jak porównuje?

Jak się ustosunkować do tego?

Łatwiej pewnie będzie zmienić Izbę niż wywalczyć ten dodatek ale co zrobić. Chcę spróbować.
 
Back
Do góry