• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Parodia na Medyce farsa w Urzędzie czyli awanse 2010

waldi

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
No i stało sie , kolejne posunięcie J.W. wprawiło mnie w oslupienie:eek: awanse jakie zostały rozdysponowane w Medyce przeszło najśmielsze oczekiwania. Całe to nic nie robiące biuro dostało awans a najlepsze jest to, że w tym wszystkim są rodzinne układy i układziki, kumoterstwo i dupolizostwo. Okazuje się ,że można awanswać 3 razy w przeciągu pól roku za... dopasowywanie WuZetki do talerzyka :D albo za złe naliczanie godzin.To już jest jedno wielkie ku..stwoTrzeba mieć rodzinę postawioną w Urzedzie by awansowac na Medyce ot co.Miał się skończyć folwark prywatny a widzę,że zaczęły się dworskie pałace. Jest niestety coraz gorzej, i czas najwyższy coś z tym zrobić.W Urzedzie też nie lepiej tam to dopiero poszły w ruch przetargi co komu za co a ja Tobie awans. Ciekawe tylko czy w tym wszystkim jest zorientowany dyrektor co się dzieje w Urzedzie i na Oddziałach bo jeśli nie wie to trzeba mu to bardzo dokładnie wyłozyc przy najbliżej okazji.
No i kolejna sprawa obcinania godzin. Wkrótce nie będzie komu rabotać naMedyce bo wyypp.dolą każdego na nadgodziny, reszta pójdzie na L4 no i Pan Naczelnik stanie przed nie lada wyzwaniem- kogo dac do pracy,przecież swoich w to bagno nie wepchnie. A nasz okręt dryfuje dryfuje bez sternika całej załogi,która nie jest zorientowana nawet w tym gdzie są koła ratunkowe, a góra lodowa zbliża się nie uchronnie;)
 
Ostatnia edycja:
żeby nawet zamknęli wszystkich funkcjonariuszy i na ich miejsce dali zupełnie nowych, zielonych to i tak nie uzdrowią sytuacji na granicy, nie tylko w Medyce...
 
w Korczowej to samo buc Koziol wielki expert ,swojego Kapusia awansowal 2 razy w roku,po to zeby ta pani donosila na kolezanki z kasy ,co mowily ,do kogo ,potem sie przestraszyla i poszla do biura....nagrody tez sa rozdawane ,kto komu kile razy dupe wylize..i poniesie na kolegow do ABW I CBS.Kierownicy zmian i ich p.o powinni juz dawno siedziec ,Pan Dyrektor jak sie tym nie zajmie to napiszemy do powaznych ogolnopolskich gazet...a oni bardzo chetnie sie tym zajma wysla dziennikarzy sledczych i wszystko ujawnia ....jakim cudem psychol jest kierownikiem zmiany ,kto mu na to pozwala????jak nie wezmie garsci tabletek to wariuje ,
 
zaczyna się robić coraz ciekawiej, pewne "nawyki", kompleksy i niewiedza,braki związane z zarządzaniem u przełożonych dają się we znaki :D TEN ROK A CO NAJMNIEJ POCZĄTEK BĘDZIE BARDZO GORĄCY :) chyba trzeba zacząć wyciągać konsekwencje, bo u niektórych kuleje wszystko:D
 
No i stało sie
Stało się, stało, jak zwykle zresztą. Gdzie są związki? Jeden związkowiec wciąż wylicza jaka to kasa nas czeka po zwartościowaniu, inny co chwilę biega na Sielecką na 4 piętro z petycją "weźcie mnie, weźcie..." Trudno się dziwić, że jest jak jest, a komu mieli dać? Waldi wrzuć swoje typy. Dobrze, że jest to forum, przynajmniej można ponarzekać i pokrzyczeć...
 
Takich jak TY "MKCelny" w tej służbie jest bardzo wielu:), najlepiej psioczyć na związki jakie to sobie stołki szykują,a samemu się nawet w nich nie zrzeszyć, bo szkoda 15 zł na miesiąc. Jak się robi gorąco koło własnej du...y, szuka się związków żeby pomogli.Nie wypowiadaj się na ten temat tylko siedź sobie nadal tam gdzie siedzisz lub rób to co nadal robisz i toleruj wszystko co się wokół Ciebie dzieje, bo takim jak TY, to najlepiej wychodzi:D. Szkoda, tylko że kasą którą dostajesz, lub będziesz dostawał dzięki działaniu związków nie pogardzisz ani troszkę:D:cool:
 
Takich jak TY "MKCelny" w tej służbie jest bardzo wielu:), najlepiej psioczyć na związki jakie to sobie stołki szykują,a samemu się nawet w nich nie zrzeszyć, bo szkoda 15 zł na miesiąc. Jak się robi gorąco koło własnej du...y, szuka się związków żeby pomogli.Nie wypowiadaj się na ten temat tylko siedź sobie nadal tam gdzie siedzisz lub rób to co nadal robisz i toleruj wszystko co się wokół Ciebie dzieje, bo takim jak TY, to najlepiej wychodzi:D. Szkoda, tylko że kasą którą dostajesz, lub będziesz dostawał dzięki działaniu związków nie pogardzisz ani troszkę:D:cool:
Z całym szacunkiem do Ciebie Harry, nie znasz mnie, albo tylko wydaje Ci się, że znasz. Masz rację, jest bardzo wielu takich jak ja, nie przeczę. W związku byłem, ale się wypisałem, nie dla 15 zł bynajmniej, ale dlatego właśnie, że - jak to określasz - "zrobiło się gorąco koło d..y", nikt ze związkowców nie spróbował mi pomóc, broniłem się sam. Wierz mi, albo nie, może jako jeden z nielicznych poznałem prawdziwe oblicze "działaczy" i pomocną dłoń związków. Co do kasy - tak, oczywiście nie pogardzę, jeżeli jakąkolwiek dzięki związkom zobaczę, więcej nawet, może znowu zacznę w realny głos związków wierzyć. Pozdrawiam!
 
Co do awansów ,to można mieć go 1x na 10lat ,ale można go mieć także 2x lub 3x w roku.Są tacy co awansują co 3 miesiące-ale to naprawdę WYBITNE jednostki .Takie są fakty z listy awansów styczniowych.Gratuluję wszystkim fanom indywidualnej ścieżki kariery zawodowej i przedewszystkim naszej nieocenionej ,szeroko pojętej kadrze kierowniczej .BRAWO!
 
Widać jednych praca po kilkunastu latach rzetelnego wykonywania obowiązków jest mniej doceniana przez przełożonych niż praca innych AŻ po DŁUGICH 3 mies. od ostatniego awansu.
Jedni są jak widać tylko do pracy, a inni tylko do awansów. Tak było, jest , ale czy nadal będzie...? O tym w przyszłości postanowią decydenci od awansów. Czy znów, jak zwykle, będzie powtórka z historii?
 
Back
Do góry