• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Spotkanie z ZZ Celnicy PL w Przemyślu, Korczowej i Medyce

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
1 Luty 2006
Posty
13 536
Punkty reakcji
4 501
Miasto
ZZ Celnicy PL
W dniach 06-08.05. w Izbie Celnej w Przemyślu odbędzie się posiedzenie Prezydium ZZ Celnicy PL. Dyktat MF w kwestii jednostronnej wizji dotyczącej przyszłości Służby Celnej, zły kierunek reformy odrzucający całkowicie kwestie pracownicze oznacza, że należy zastanowić się nad odpowiednimi działaniami, które zwrócą uwagę decydentów na głos załogi i czynnika społecznego.
Planujemy zebrania z załogą na KORCZOWEJ w dniu 06.05. o godz. 18-tej z możliwością przedłużenia dla schodzącej zmiany, podobnie w MEDYCE w dniu 07.05. jak również o godzinie 15-tej w dniu 07.05. w Izbie Celnej w Przemyślu.
Zapraszamy więc wszystkich chętnych na spotkanie w następujących terminach:
KORCZOWA - godz. 18-ta dnia 06.05.
MEDYKA - godz. 18-ta dnia 07.05.
IZBA CELNA W PRZEMYŚLU - godz. 15-ta dnia 07.05.
 
Namawiam WAS !!!! weźcie udział w tym spotkaniu, te związki chcą nam polepszyć służbę!Rozumiem, że do tej pory rządzące związki układały się ze zdemoralizowaną kadrą kierowniczą, która z powodu braku mocnej opozycji związkowej doprowadziła do pogrzebu wiary w lepsze jutro!Jest szansa to zmienić.W naszych związkach status gwarantuje brak możliwości piastowania kierowniczych stanowisk ludzi z zarządu, więc nie można zarządu przekupić.Kto mnie zna to wie, że będąc członkiem tego związku głęboko wierzę w jego jasne i przejrzyste zamiary a poparcie moje dla przewodniczącego ma charakter podziwu dla determinacji Sławka z jaką ja od kilkunastu lat walczę z tą bandą złodziei, która ma tyle wspólnego z celnictwem co prostytutka ze święceniami!
 
To nie jest, Kmicic ,dobra rekomendacja! Z takim tekstem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ha,ha,ha w Korczowej nikt ust nie otworzy bo boja sie ,żeby władza ich nie przeniosław "nagrodę" do biura......
 
sory Panie Sławku ale na pewno Ameryki tam Pan nie odkrył ,co wiecej wiele nadużyć ze strony kieroników oddziałów ,naczelników uc ich zastępców oraz samej dyrekcji.Proszę przy okazji objaśiś jakie konsewkencje może ponieśc były dyrektor za nadużycie podczas akcji w Medyce ,która jest ściśle powiązana z kampanią wyborczą posła K., który jest jego bliskim krewnym. Do tej pory nikt w tej kwestii nie zabrał glosu ,co więcej ten człowiek jest ogólnym zagrożeniem w miejscu swojej pracy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zwolnienie dyscyplinarne

chcę dodać ,że za takie postępowanie ,gdzie SC jest "apolityczna",obecny dyrektor powinien zwolnić byłego dyrektora dyscyplinarnie za przekroczenie swoich uprawnień ,a tu widać ,że wszyscy "zdrowi" i maja sie dobrze.W przeciwnym razie my jako poszkodowani(zatrzymani)składamy doniesienie do prokuratury krajowej.Prosze o odpowiedź
 
Teraz na Korczowej to z biur przenoszą na pas, młodzi teraz bez garbów,więc myślą o celnictwie a nie o innych rzeczach, rotacje zmuszają do pogłębiania wiedzy, pisząc krótko to jest normalnie.
 
Na ewno przeczyta te posty osoba ,która wołała na forum o ratunek i prośbę o pomoc ,która na własne uszy słyszała jak poseł K. powiedział do swojego rozmówcy cyt. ".....,że jeszcze chwila i r.....lę tę Medykę",proszę uważnie przeczytać posty wstecz dot. naszych zatrzymań i skontaktować się z tą osobą ,która była naocznym świadkiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
do kmicica

bo obecna władza chce sie za wszelką cenę utrzymać ,a z biur idą na pas ci których AT poupychał wcześniej bo nie miał z nimi interesu ,nie posiadali garba odpowiedniego .Najsmieszniejsze jest to ,że prawą ręka AT jest największy chytrus ,którego z Korczowej przepędzano klkakrotnie
 
Medykę wykończył ..., parę lat służby i z pasa na stołek, brak autorytetu, wcześniejsze postawy których nie zapomnieli byli koledzy z pasa sprawiły, że Medyka stała się wielką ,,rodziną z ojcem na czele, którego nikt nie słuchał,,poseł K. tylko to wykorzystał, miał pewne miejsce do zrobienia punktu.Dlatego będę zabiegał i pukał do wszystkich możliwych drzwi żeby ukarać przykładnie wodza Medyki, to musi być ostrzeżenie dla następnych, żeby pamiętali że nie można odkupić win donosicielstwem i pomocą w aresztowaniach tych którym pozwalało się na różne postawy oraz stworzyło się sprzyjające warunki .Jest wina musi być kara!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zgadzam się z Toba w zupełności ,kto przyszedł na oddzial nowy zaraz był zapodany do służb spec.,ja dowiedziałem się przez przypadek ,bo mi motorkowcy pwiedzieli ,że przepytywano ich za szlabanem o kilka osób ,jak one wygladaja .....i pamiętaja jak ABW złapała ... na kontrabandzie i jak klekał na pasie i błagał ,żeby mu darować i żeby motorkowcy go kryli ,bo on ma małe dziecko ,JA TEZ MAM MAŁE DZIECKO I NIE ZROBIŁEM Z SIEBIE SZMATY I WIDIWISKA ,NA NIKOGO NIE OPOWIADAŁEM BZDUR ,MIMO ,ŻE POSZEDŁEM SIEDZIEĆ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
do Pani Gola!

Nie znam tych wszystkich zależności,bo jestem krótko w tych stronach, mogę napisać tylko tyle , że Medyka ma się tak do Korczowej jak stara łada do mercedesa.Trudno uwierzyć, że te dwa oddziały należą pod jeden urząd.
 
NIECH SIE TYLKO ROZPOCZNA PROCESY, nie będą mieć życia ...,wiedzeli czym sie zajmuje ... z męzem więc po co ja trzymali na granicy wiedząc ,że wcześniej miała w domu wizyty CBŚ i zawsze znajdowali kontrabandę ,moim zdaniem była ich wspólniczką ,dziwne jest ,że prokurator nie zamknął wszystkich na ktorych ona zeznawała i inni
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czy na Medyce nie chodziło o ułatwienie przemytu????? Byłem tam i w Przemyślu, rozmawiałem z ludźmi i warto podyskutować o takiej na razie hipotezie. Wątpię jednak, aby w RP ktokolwiek chciał zbadać kiedykolwiek taki wątek.
Co Wy o tym sądzicie?
Chodzi mi o pozbycie się z przejścia prawie całej doświadczonej kadry. Podkreślam, że to jest tylko hipoteza, którą powinien zbadać nie tylko SSC.
 
Ostatnia edycja:
dlaczego ,żona jednego z donosicieli jest teraz ... prosiłem aby pisac na maila, nie na forum - mod
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Panie Sawku , ... prosiłem aby pisac na maila, nie na forum, niemniej dzięki za info -mod
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Napiszę Ci szczerze bo jestem po paru lufach, pracuje tam krótko i nikt mi nic złego nie zrobił, nie traktują mnie tam ani dobrze ani źle, normalnie, zawsze pracuje gdzie indziej o co walczyłem w Medyce, nikt mi nie odmówił pomocy i dlatego nie chce komentować Twoich racji, bo naprawdę nie mam wiedzy na ten temat.
 
Back
Do góry