• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podwyzki 2008

j.23

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
9 Luty 2006
Posty
1 378
Punkty reakcji
156
W Krakowie (w końcu sąsiednia Izba i podobno też graniczna:)dla niezorientowanych OC Balice to podobno OC graniczny;)):
MariaMrugała napisała:Witam
Dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie w sprawie podwyżek. Zasady podziału ustalono na poprzednim spotkaniu.
Kwotę do podziału w/g algorytmu ustalono na 404,53 zł, reszta to wysługa i 3% fundusz nagród- razem 500zł.
404,53 jest dzielone w/g płynnego algorytmu. Nie ma ustalonych progów.
Wysokość podwyżki zależy od aktualnego uposażenia zasadniczego. Przy uposażeniu średnim jest to kwota 404,53 natomiast wzrasta dla osób o niższym uposażeniu i maleje dla osób z wyższym uposażeniem.
Do wszystkich komórek zostanie przesłany arkusz, w którym każdy będzie mógł sprawdzić swoją podwyżkę. Trzeba tylko wpisać swoje aktualne uposażenie zasadnicze na swoim stanowisku (jest w ostatnich angażach) i kwota podwyżki uposażenia zasadniczego zostanie obliczona automatycznie. Tą kwotę mnożycie x wysługę lat i podwyżka będzie sumą tych dwóch liczb.
Do piątku związki mają otrzymać rozliczenie podziału podwyżki dla
wszystkich stanowisk.
Wypłata kwietniowa ma już być po podwyżce, natomiast wyrównanie
niezwłocznie po zakończeniu prac finansów. Nie ma ustalonej dokładnej
daty.
Średnie na stanowiskach:
mkc-1986,95; kc-2108,30; st. kc-2269,84; insp- 2510,17; exp-3253,11
Od generalnej zasady nie zastosowano żadnych wyjątków.
Aby zniwelować negatywne skutki zastosowania algorytmu wobec osób, które bardzo długo są na niskim stanowisku, zaproponowałam, aby przy najbliższych awansach obowiązywała zasada, że jeżeli będzie zgłoszonych więcej osób do awansowania niż ilość awansów, to pierwszeństwo niech będą miały osoby o najdłuższym okresie bez awansu. Taka zasada/zobowiązanie nie zostało jednak ustalone.
Zbliżają sie oceny okresowe, wydaje się, że to co tam jest wpisane zaczyna mieć znaczenie. Powalczcie o dobrą ocenę i wskazanie do awansowania.

Najbardziej podoba mi sie to ostatie zdanie: powalczcie o dobra ocenę i wskazanie do awansowania.
 
Tylko jak dostać dobrą ocenę?nie każdy się umie albo chce podlizywać, nie każdy zdaje relację swoim szefom z wiedzy o kolegach.Już wystawiali ocenę kierownicy,którzy poszli siedzieć,ta ocena to śmiech i farsa.Każdy ma swój rozum, są ambitni, którzy dla kariery będą donosić , podlizywać i chwalić głupka, że jest mądry.WSZYSCY WIEMY żE WIEDZA Z OCENAMI NIE MA NIC WSPóLNEGO, LOJALNOść I ODDANIE TO KLUCZ DO KARIERY W NASZEJ IZBIE.
 
Nie mogę się zgodzić, moje ostatnie oceny z poprzedniego oddziału to nawet czwórki!Cieszyłem się bardzo ale jakież było moje zdziwienie, jak po przyjeździe na nowy oddział w radosnym i miłym nastroju pełen optymizmu i chęci do jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy, czekali na mnie z alkomatem.Mój szef poprzedni zadzwonił, że mam nieświeży oddech ale na szczęście pomyliłem dni i nie miałem w tym dniu służby.Czwórki zostały a ja dalej pracuje a mój były pryncypał nie może przeżyć , że stare esbeckie metody zawiodły.
 
Tylko jak dostać dobrą ocenę?nie każdy się umie albo chce podlizywać, nie każdy zdaje relację swoim szefom z wiedzy o kolegach.Już wystawiali ocenę kierownicy,którzy poszli siedzieć,ta ocena to śmiech i farsa.Każdy ma swój rozum, są ambitni, którzy dla kariery będą donosić , podlizywać i chwalić głupka, że jest mądry.WSZYSCY WIEMY żE WIEDZA Z OCENAMI NIE MA NIC WSPóLNEGO, LOJALNOść I ODDANIE TO KLUCZ DO KARIERY W NASZEJ IZBIE.
Sam kolego, odpowiedziałeś sobie na pytanie,tubka wazeliny ,szklanka wody i zapałka do wyciągania kłaków z zębów + zero moralności i ambicji = awans !!!
 
Na szczęście mój nowy szef to młody człowiek i jak mnie stawia na baczność to tylko za błędy w dokumentach i mam spokój z działaniami o korzeniach esbeckich.
 
Nie mogę się zgodzić, moje ostatnie oceny z poprzedniego oddziału to nawet czwórki!Cieszyłem się bardzo ale jakież było moje zdziwienie, jak po przyjeździe na nowy oddział w radosnym i miłym nastroju pełen optymizmu i chęci do jeszcze lepszej i efektywniejszej pracy, czekali na mnie z alkomatem.Mój szef poprzedni zadzwonił, że mam nieświeży oddech ale na szczęście pomyliłem dni i nie miałem w tym dniu służby.Czwórki zostały a ja dalej pracuje a mój były pryncypał nie może przeżyć , że stare esbeckie metody zawiodły.

Te stare ubeckie metody uratowały Ci dalszą egzystencje u Urzędzie, bo tylko dzięki niemu masz takie wysokie oceny na które wogóle nie zasłużyłeś swoją wiedzą i postawą tak że jesteś ostatnią osobą która może wypowiadać się na tym forum
 
Ty mi fix śmierdzisz jakimś kierowniczym stanowiskiem, zawsze olewałem oceny i głupich przełożonych, żadnemu się nie ukłoniłem a wstaje tylko przed tymi co mają wiedzę, kulturę osobistą i kierowniczą.Bronisz swołocz bo sam nią jesteś!
 
Motto-nie zniżaj się do dyskusji z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gdzie są moje pieniądze!!!

Słowa, słowa, słowa ....
Kiedy wreszcie będą pieniądze...
Ile można czekać???
 
podobno Biała Podlaska wypłaciła wyrównania- może u nas też coś ruszy. A na marginesie to jaka to ma być w końcu kwota bo każdy mówi inaczej.
 
nie podobno, tylko na bank, kasa jest już na kontach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
szlag mnie trafia jak czytam te wasze kretyńskie uwagi, narzekania, obszczekiwanie siebie nawzajem...może pora juz aby zacząć wspólnie działać a nie wspólnie wieszać psy na sobie...jak wszystko dobrze pójdzie 6 maja będziemy ( celnicy pl ) na przejsćiu w medyce, 7 maja w izbie w przemyślu i 8 w korczowej...zapraszam na spotkanie z całym zarządem związku, czekamy na pytania i podpowiedzi co do dalszej działalności ZZ Celnicy pl, tylko przyjdzcie jak mężczyżni z głowami do góry i pełnymi pomysłów, a nie jak te płaczki na forum, obrzucającymi się nawzajem błotem i dziwiących się dlaczego jest w cle tak żle jak jest, dopóki celnik celnikowi wilkiem jest, to czego wy sie spodziewacie od innych....?????? pozdro z krościenka
 
...jak wszystko dobrze pójdzie 6 maja będziemy ( celnicy pl ) na przejsćiu w medyce, 7 maja w izbie w przemyślu i 8 w korczowej...

dlaczego pominięto OC Przemyśl, warto zobaczyć jakie śliczne gniazdko sobie uwili, jeden wielki bu...del, piękna wizytówka działalności celnej na ścianie wschodniej, zapraszamy.
 
Back
Do góry