• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

NO TO JESTEM PIERWSZY...

to_ja_drugi

Ja będę drugi. Ale,ale. Zauważyłem, że to forum jest mało rozreklamowane. Trzeba zachęcić Naszych do częstrzych odwiedzin.

Poza tym kto jedzie na imprezę i jakie w związku z tym odczucia i wrażenia?
B.
 
Awanse :oops: ?, a co to jest?

teraz mielić coś rzucić. Ale to tak jak za komuny w sklepie mięsnym. Wszysczy czekali na dostawę, a dostawali i tak niektórzy i to z pod lady. Penie będzie tak samo. Do tego jakiś "Smok Wawelski" napisał, że Edek (nasz dyr) jest bardzo oszczędny (chyba pochodzi z Krakowa lub za długo tam pracował :twisted: ) tak, że pewnie nici jak zwykle. Niedługo się dowiemy.
B.
 
Co tam słychać w Przemyslu. Dlaczego nikt się nie wypowiada na tym forum. Czyżby wszyscy się bali. A może u WAS jest wszystko OK. Zero problemów, wszyscy zadowoleni. Czy znowu był u WAS grad "awansów"?
 
zaspani

u nas się pracuje a nie obija gruchy ha ha. Wieczorem, wszyscy są zmęczeni , i nie mają ochoty pisać na forum. No to pa...... Śpijcie dalej.
 
e tam nie ma nigdzie. zbyt pesymistycznie kolego ale ... ciekawie. W dzisiejszych czasach tę chorobę już można wyleczyć!!! pozdro!!!
 
Back
Do góry