• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

To Ja Nacz.ZP IC Prze.

endy

Użytkownik
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
89
Punkty reakcji
32
Dobra rada.
Odpuść sobie ten syf.
Cło to niewdzięczna robota za marne pieniądze. Jak jesteś dobry to sobie poradzisz.
Do prokuratora i sądu to tylko z dobrym adwokatem.
 
praca

endy-dzięki za podpowiedz w obecnej sytuacji każdą trktuję z powagą-bardzo lubiłem tą pracę dawała wiele satysfakcji ale widocznie ktoś chciał inaczej
 
mc a może byłeś za dobry w tym co robiłeś ??? i to było Twoim błędem...
ja w zasadzie jestem młody i mam niewielki 3 letni staż, ale to już mi zaczyna wystarczać do przejrzenia na oczy, ostatnie akcje cbś, podwyżki i nagrody dają mi wiele do myślenia i wiem że na chwilę obecną stać mnie na dużo więcej niż w tym syfie można obecnie osiągnąć. Usłyszałem kilka ciekawych słów zaraz po rozpoczęciu pracy od pewnej osoby i dopiero w tej chwili mogę stwierdzić iż wbrew pozorom miała ona 100 % rację co do pewnych spraw.
 
ja nacz zp ic prze

Drogi-kolego nie obawiaj się o tym mówić jeśli widziałeś pewne sprawy których inni nie widzieli a trochę chcesz pomóc w budowaniu tego co dobre dla tej Służby to pisz o swoich obserwacjach,co ci się nie podoba co byś zmienił myślę ,że czas na nowe doświadczenia

-DO WSZYSTKICH MŁODYCH COLI............................ NAUCZONY PRZEZ PROFESORÓW CŁA Piotra.B oraz Władysława Ż dobrej ,BARDZO DOBREJ roboty proszę was o wielką wiarę w to co robicie i chcecie robić , myślę ,że nasze doświadczeni dla was młodych mogą być przydatne nie bujcie się pytać, rozmawiać -ja wyznawałem taką zasadę i wiem że warto.

mc.
 
Naczelnku TRZYMAJ SIĘ. Słyszałam że sprawa się wyjaśnia. mam nadzieję że już niedługo usłyszysz słowa "przepraszamy Pana"
 
Back
Do góry