• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

S

san

Gość
Jeżeli posługujesz się "z ukraińska" nazwą miasta Przemyśl to najwidoczniej jesteś przedstawicielem pewnej mniejszości narodowej i powinieneś się cieszyć z przenosin może trafisz do Medyki i będziesz miał codzienna możliwość kontaktu ze swoim językiem. Mógł Pan dyrektor przez parę lat dojeżdżać do Przemyśla do pracy ze " stolicy podkarpacia", możesz i Ty.
 
Osobniku "san", muszę cię zawieżć - jestem obywatelem narodowości polskiej, więc dalsze dywagacje nt. Medyki itp. możemy sobie darować.
Na marginesie: "nie martw" się - przenosiny do Medyki mi nie grożą....
Co do dalszej treści twojej wypowiedzi, to muszę przyznać, że mnie zaskoczyłeś! Oczekiwałem, że spotkam się na forum z głosami "za" jak i "przeciw", ale ty...? Hmm, totalny krach! Użyty przez ciebie argument, że >Mógł Pan dyrektor przez parę lat dojeżdżać do Przemyśla do pracy ze " stolicy podkarpacia", możesz i Ty< świadczą wyłącznie o tym, że nie potrafisz podjąć MERYTORYCZNEJ dyskusji, natomiast cechą charakterystyczną twojej osoby jest typowa złośliwość itp.
PS. Twój głos już znam - proponuję, abyś już nie wypowiadał się w temacie.
 
dlaczego przenosiny w zwiazku z reforma itd. a dlaczego jesteś przekonany że izba administracji skarbowej będzie w Rzeszowie? Może też tak być że Izba jednak będzie w Rzeszowie a urząd administracji skarbowej z referatami czy wydziałami ds. ceł będzie wyłącznie w Przemyślu, a w Rzeszowie oddział.
 
a i jeszcze odnośnie merytorycznej dyskusji. jeśli jej pragnąłeś to trzeba było zacząć post od obrażania Przemyślan,? bo ja osobiście czuję się obrażony nazywaniem tak mojego polskiego!!! miasta.
 
Warownia w Przemyslu

Nowa władza pisowska izby chce się wykazać swoim rozumem (wygląda na to że nic nie wiedzą o planach powołania KAS) a przy okazji zemścić się za niedoszłe plany byłego dyrektora MK. To jest odp. na twoje wątpliwości.
 
Re: Warownia w Przemyslu

zoll napisał:
Nowa władza pisowska izby chce się wykazać swoim rozumem (wygląda na to że nic nie wiedzą o planach powołania KAS) a przy okazji zemścić się za niedoszłe plany byłego dyrektora MK. To jest odp. na twoje wątpliwości.
Zemścić to się może gówniarz w piaskownicy a tu chodzi o posprzątanie burdelu jaki zostawił po sobie słynny MK (coś zaczął i spierdzielił).
 
wiwat Przemyśl.

niech żyje Przemyśl. Tu jest przyszłośc a nie hehe w stolicy podkarpacia. Im wystarczą auchony i tesca
 
wasyl - M.K. coś zaczął sensowego i nie spierdzielił tylko ktoś się o tym dowiedział co zamierza i go uwalili. Proste jak budowa cepa. No gdzie ty żyjesz chłopie? Po treści domyślam się GDZIE.
 
Gratuluję Przemyślowi wspaniałej "kadry" ale może błędnie rozszyfrowalem skrót "fc". Zatem fc rozszyfruj się.
 
do głąba: żyję i pracuję w moim przepięknym miesćie jakim jest Pzremyśl! a ty już nic nie nafikasz, co najwyżej w łóżku albo na Medyce
 
To jednak nie pomyliłem się co do fc :lol: Szkoda mi czasu na debilne dyskusje. Zastanów się w jaki sposób reprezentujesz "Pzremyśl" :!:
 
Anonymous napisał:
wasyl - M.K. coś zaczął sensowego i nie spierdzielił tylko ktoś się o tym dowiedział co zamierza i go uwalili. Proste jak budowa cepa. No gdzie ty żyjesz chłopie? Po treści domyślam się GDZIE.
Panie Gość zaczynam się bać skoro niektórzy szpiegują samych siebie a w dodatku jeszcze się uwalają nawzajem. Kupy się nie trzyma.
 
Back
Do góry